خانه / پرداخت

پرداخت

کاربر گرامی لطفا قبل از انجام عملیات خرید نکات زیر را رعایت فرمائید:

:: حتما نام و نام خانوادگی خود را صحیح و به صورت فارسی وارد نمائید و از به کارگیری القاب جدا خودداری کنید.

:: دقت داشته باشید که در پایان عملیات خرید, رسید خرید شما به آدرس ایمیلی که در این قسمت وارد می کنید ارسال می گردد, به همین علت یک ایمیل معتبر وارد نمائید.

:: توجه داشته باشید ایمیل www ندارد.

:: در هنگام وارد کردن ایمیل به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت نمائید.

:: اگر ایمیل ندارید مشکلی نیست می توانید از آدرس ایمیل info@electronics98.com استفاده کنید. چراکه رسید خرید و لینک دانلود پروژه ها در پایان عملیات خرید در صفحه ای به نام تائید پرداخت به شما نشان داده خواهد شد.

:: اگر از هر گونه فیلتر شکنی استفاده می کنید حتما آن را در زمان خرید غیر فعال نمائید, در غیر اینصورت عملیات خرید شما با مشکل روبرو خواهد شد.

:: در صورتی که بعد از پرداخت وجه و کامل کردن عملیات خرید, صفحه رسید خرید و یا همان صفحه لینک های پروژه را بنا به هر دلایلی بستید نگران نباشید, چراکه می توانید رسید های خرید و لینک های پروژه های خریداری شده را دوباره در این صفحه [ سوابق خرید ] مشاهده نمائید.

:: در صورتی که در هنگام خرید با مشکل مواجه شدید, مشکل خود را از طریق این صفحه [ تماس با ما ] به ما اطلاع دهید تا حداکثر ظرف 3 ساعت همکاران ما به مشکل شما رسیدگی و آن را بر طرف سازند.

:: در صوتی که توسط مروگر Internet Explorer [اینترنت اکسپلورر] نسخه قدیمی وارد سایت شده اید ممکن است در هنگام خرید با مشکل روبرو شوید و یا نمی توانید در زیر فرم مربوط به اطلاعات پرداخت را تکمیل نمائید به همین دلیل پیشنهاد ما به شما استفاده از مروگر های Mozilla [موزیلا] یا Google Chrome [گوگل کروم] می باشد.

مشتری گرامی توجه داشته باشید، عدم به روز بودن مرورگر باعث می شود، بجای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید SSL را مشاهده نمایید.
سبد خریدتان خالی است.