خانه / نرم افزار / دانلود نرم افزار شبیه سازی پروتئوس Proteus ورژن 8.1

دانلود نرم افزار شبیه سازی پروتئوس Proteus ورژن 8.1

نرم افزار شبیه ساز پروتئوس، یک شبیه ساز Simulator مدارهای الکترونیکی بوده و قادر به شبیه سازی میکروکنترلرها، مداراهای مجتمع، مبدل های آنالوگ و دیجیتال و اجزاء و عناصر الکترونیکی می باشد و به علت توان بالای خود در شبیه سازی و پیاده سازی مدارات الکترونیکی، دارای محبوبیت خاص میان علاقه مندان به الکترونیک می باشد.

در واقع می توان این نرم افزار را به یک کارگاه و لابراتوار مجهز الکترونیکی تشبیه کرد که در آن همه چیز یافت می شود و هر نوع مداری را می توان ساخت و سبیه سازی کرد و توسط هر نوع اسباب آلات اندازه گیری، به مشخصات قسمت های مختلف مدار پی برده و حتی به داخل آی سی ها نفوذ کرده و از اتفاقات و برنامه های موجود در آن با خبر شد!

در نرم افزار Proteus ضمن اینکه می توان یک مدار الکترونیکی را شبیه سازی کرد، می توان با ابزار آلات موجود مانند ولتمتر، آمپرمتر، اهم متر، فرکانس متر، شمارنده، اوسیلوسکوپ و غیره … می توان به همه جای مدار سرکشی کرده و جزئیات آن را مورد بازبینی قرارداده و از وقایع موجود در آن قسسمت ها باخبر شد.

دانلود نرم افزار شبیه سازی پروتئوس Proteus ورژن 8.1

البته همه این کارها زمانی میسر خواهد شد که ورژن کاملاً جدید و اورجینال این نرم افزار مورد استفاده قرار داده شود، که متاسفانه نرم افزارهای موجود در بازار ایران اکثراً کپی یا قفل شکسته و کرک دار بوده و ناقص می باشند و بصورت دمو عمل می کنند. در نتیجه محدوده عملکرد آن ها چندان رضایت بخش نبوده و درست جایی که قرار است کار مهمی انجام گیرد و قطعه جدیدی لازم است، از همکاری با می ایستد!

البته این موضوع نباید باعث نگرانی شما گردد چراکه این مطلب در کارهای بسیار حرفه ای و سطح بالا صدق می کند، نه در کارهای ساده و معمولی. بطوریکه متوجه شدید با همان نرم افزار کرک دار موجود در سایت می توانید تقریبا بیشتر پروژهای میکروکنترلرهای AVR را عملی کرده و نتایج حاصله را بدست آورید.

نرم افزار پروتئوس در چندین نسخه و ورژن مختلف ارایه شده است که هرکدام با دیگری تا حدودی فرق دارند اما به طور کلی دارای اساس و ارزش یکسانی هستند و کار کردن با آن ها شبیه به هم بوده و فقط از نظر تعداد قطعات موجود در مخزن آن ها و شکل منو ها و بعضی جزئیات با هم فرق دارند، که هر کاربری با آن ها کار بکند، بزودی به جزئیات هر کدام دست پیدا می کند.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

دانلود Proteus Pro 8.1 SP1 + کرک + ویدئو آموزش نصب

 حجم فایل : 192 مگابایت

 نویسنده : فرهاد اکبری

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مطلب پیشنهادی

نرم افزار برنامه نویسی بسکام BASCOM-AVR بیسیک BASIC

دانلود نرم افزار برنامه نویسی بسکام BASCOM-AVR بیسیک BASIC این کامپایلر, یکی از کامپایلرهای قوی برای …