خانه / درباره ما

درباره ما

گروه فنی و مهندسی الکترونیک98 در سال 1386 با هدف آموزش الکترونیک و رباتیک و همچنین تولید داخلی برخی تجهیزات الکترونیکی و صنعتی، تأسیس گردید. این گروه در راستای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان رشته الکترونیک و انتشار این آموزش ها به تمامی علاقه مندان در زمینه الکترونیک و برق در سرتاسر کشور عزیزمان ایران اقدام به راه اندازی یک وب سایت آموزش مجازی در زمینه برق، الکترونیک، برنامه نویسی و رباتیک با نام الکترونیک98 به آدرس اینترنتی http://electronics98.com نمود.

با توجه به درخواست بیشتر کاربران سایت، جهت افزایش سطح خدمات به مشتریان شهرستانی که بیشتر آن ها برای عملی سازی پروژه ها و مدارات خود با مشکل تهیه قطعات روبرو هستند، بر آن شدیم تا یک فروشگاه اینترنتی با هدف فروش کیت های آموزشی و صنعتی و همچنین فروش قطعات الکترونیکی،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات آزمایشگاهی و نرم افزارهای برق و الکترونیک به آدرس اینترنتی http://shop.electronics98.com راه اندازی نمائیم.

امیدواریم بتوانیم با ارائه جدیترین مطالب علمی در زمینه برق، الکترونیک و رباتیک و همچنین عرضه انواع قطعات الکترونیکی و تجهیزات رباتیک رضایت شما دوستان عزیز را بدست آوریم.

آدرس : خراسان شمالی – شیروان – خیابان شفا – پلاک 24 – طبقه دوم

توجه : در صورت مراجعه حضوری حتما قبل از حضورتان، با همکاران ما در شرکت هماهنگ فرمائید.

تلفن ثابت : 05836217800 (تماس در ساعات و روزهای اداری)

توجه : پاسخگویی به سوالات فنی فقط از طریق ایمیل و یا فرم تماس سایت صورت می پذیرد.

آدرس اینترنتی : ofogh.ideh@yahoo.com