برخی از محصولات فروشگاه الکترونیک98 که با موضوع انتخابی شما مرتبط می باشند

فلزیاب PWM با امکان حفره یابی و بالانس کاملا اتوماتیک

فلزیاب PWM با امکان حفره یابی و بالانس کاملا اتوماتیک

فلزیاب PWM یک فلزیاب قدرتمند با ساختار پیچیده و طراحی مدرن است، که به صورت کامل توسط تیم فنی الکترونیک98 طراحی و برنامه نویسی شده است. بر اساس تجربه تیم طراحی الکترونیک98 که سال ها در زمینه ساخت مدارات مخابراتی و فلزیاب ها فعالیت داشته است، دو موضوع در یک فلزیاب بسیار مهم و حائز اهمیت است، مورد اول پایداری یک دستگاه فلزیاب است، به این ترتیب که یک دستگاه فلزیاب باید دارای پایداری قابل قبولی در هنگام کاوش در خاک های متفاوت و همچنین میزان خطای بسیار پائین باشد. مورد دوم نیز که شاید در نگاه اول برای برخی از افراد موضوع مهمی نباشد، ساده بودن کار و راه اندازی دستگاه است. طی تجربیات و تحقیقات انجام شده معمولا دستگاه هایی که دارای منوهای پیچیده و آیتم ها زیادی هستند در هنگام کار مشکلات زیادی برای اوپراتور به وجود می آورند و حتی در مواردی باعث می شود تا اوپراتور دستگاه از کار کردن با آن دستگاه فلزیاب منصرف شود.

مشاهده توضیحات بیشتر و خرید محصول

خانه / الکترونیک / نام دستگاه های فلزیاب دروغی و بی ربط و بی فایده

نام دستگاه های فلزیاب دروغی و بی ربط و بی فایده

نام دستگاه های فلزیاب دروغی و بی ربط و بی فایده

در تمامی فلزیاب های ساخته شده دستگاهی تحت عنوان طلایاب وجود ندارد، مراقب تبلیغات کاذب و خطرناک باشید.

در خرید فلزیاب هرگز این سوال خام را نپرسید که این فلزیاب چه عمقی را تشخیص می دهد، گفتن عمق فلزیاب بدون اشاره به حجم فلز سوالی است که آماتورها می پرسند سوال حرفه ای اینگونه است که این فلزیاب مثلا 35*35 را در چه عمقی میزند یا 20*20 را در چه عمقی میزند.

هر فلزیابی ایراد و اشکالات خاص خودش را دارد چه انواع صوتی و چه انواع تصویری، در واقع ایراد و اشکال فلزیاب های دست ساز این است که به همه چیز واکنش نشان می دهند چه آهن باشد و چه طلا، همچنین فلزیاب های دست ساز اول به استیل و سپس به مس و طلا حساسیت دارند. البته کسانی هستند که اعا می کنند سیستمی که ساخته اند اگر تنظیمات آنرا روی طلا قرار دهید دیگر هیچ فلز دیگری غیر از طلا را نخواهد زد.

ایراد دوم این است که فلزات ریز سطحی اختلال زیادی ایجاد می کنند. فرض کنید زمینی را مورد برسی قرار می دهید که در این مکان طلا در عمق 2 متری است اگر تکه آهنی در 30 سانتی متری باشد مثل درب نوشابه فلزیاب آن درب نوشابه را تشخیص خواهد داد. راه پیشگیری از این خطا پاکسازی است یعنی اگر فلزیابتان محدوده خاصی را تشخیص داد بهتر است 30 تا 40 سانتی متر زمین را بکنید و دوباره آزمایش کنید. اگر دوباره زد بدانید که حتما در زیر خاک جسمی نهفته است.

به هر حال بسیار از فلزیاب های دست ساز با قیمت های واقعی بهتر از سایر فلزیاب های خارجی هستند که با قیمت های بسیار زیاد 2 تا 10 میلیون تومان به فروش می رسند.

با ما همراه باشید تا در ادامه نام چند دستگاه دروغین را که با نام فلزیاب پیشرفته و با قیمت های بالا توسط شرکت های کلاهبردار به فروش می رسند را مشاهده نمائید.

نام دستگاه های فلزیاب دروغی و بی ربط و بی فایده

نام دستگاه های فلزیاب دروغی و بی ربط و بی فایده

1- لیزر اسکن :

لیزر اسکن دستگاهی است که با ارسال امواج ماورابنفش به صورت نقطه ای اختلاف دمای سطحی اجسام را اندازه می گیرد و اعداد و ارقامی که نشان می دهد نسبی است و بسته به شرایط زمانی و محیطی متغیر است. این وسیله جهت بعضی کارهای مهندسی و نقشه کشی و آزمایشگاهی کاربرد دارد و هرگز لیز اسکن یک فلزیاب نیست.

2- سیستم های آنتی (LRL – LDL):

این دستگاه ها شامل دو عدد سیم L شکل می باشند که به آن ها آنت می گویند. این نوع دستگاه یک دروغ محض است و قسمت الکترونیکی آن کاری انجام نمی دهد. تمام کسانی که سیستم آنتنی خریده اند از خرید خود پشیمان شده اند. هرگز سیستم آنتی یک فلزیاب نیست و هیچ چیز خاصی را پیدا نمی کند.

3- سیستم دوربینی :

برخی شرکت های کلاهبردار دوربین های هندی کم و جدیدا موبایل هایی با سیستم عامل اندروید که دارای فیلتر مادون قرمز می باشند را به اسم فلزیاب به مردم می فروشند. هرگز فلزیاب دوربینی وجود ندارد.

4- فلزیاب از راه دور :

برخی شرکت های کلاهبردار به عناوین مختلف مانند فلزیاب ماهواره ای ، فلزیاب ردیاب GPS و فلزیاب از راه دور ادعا می کنند که این فلزیاب ها می توانند فلز را از راه دور پیدا کند! اما هنوز دستگاهی که بتواند از راه دور فلز را پیدا کند ساخته نشده و وجود ندارد، این دستگاه یک دروغ بزرگ است.

5- فلزیاب تصویری :

بطور کلی فلزیابی که بتواند تصویری از فلز مدفون شده نمایش دهد وجود ندارد (اگرچه با بهره گیری از بعضی فناوری های پیشرفته مانند آلتراسونیک و رادار امکان پذیر است اما بسیار پر هزینه) ولی بعضی از افراد و شرکت های فلزیاب هایی را که نمایشگر ال سی دی دارند را به عنوان فلزیاب تصویری معرفی کرده اند. در این دستگاه ها بعضی از علائم مانند وضعیت شارژ باتری، وضعیت تنظیمات و غیره بر روی صفحه نمایش داده می شود و در معدودی از فلزیاب های تفریحی فلزات کوچک تا عمق 12 اینچ (30 سانتی متر) بسته به شکلی که دارند به صورت علائم مربع و یا دایره یا خط نشان داده می شوند که البته نمایش این علائم با خطای زیادی همراه است.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 دسته اصلی : مدارات فلزیاب

 نویسنده : فرهاد اکبری

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

چگونه قدرت یک فرستنده را تنظیم و مشخص کنیم؟

چگونه قدرت یک فرستنده را تنظیم و مشخص کنیم؟ برای اندازه گیری قدرت خروجی یک …